Fulfillment

Uluslararası Lojistik Ağı
Canlı Stok Takibi
Bio-Sertifika

Paketleme

Elleçleme ve Paketleme
Özel Ambalaj
Kendi Markanız

Sevkiyat

Canlı Kargo Fiyat Karşılaştırma
Ekonomi & Express Kargo
Canlı Gönderi Takip

background

Anahtar Teslim
Fulfillment Hizmeti

Siz satışlarınızı gerçekleştirin, biz gerisini hallederiz. Kullanışlı Arayüz ile E-ticaret siparişlerinizi sadece birkaç tıklama ile yönetin ve ölçeklenebilir bir lojistik ağımıza erişiniz. Cargomda Fulfillment Avrupada 5’den fazla Lojistik Depolama alanlarımız ile E-Ticaret Siparişlerinizi en uygun ve hızlı hizmet ile karşılamaktadır.

Almanya-Hamburg ve Köln yakınlarındaki, Avusturya’nın güneyinde merkezinde bulunan Depolama alanlarımız ile cazip bir konuma sahibiz. Buda bizi Avrupanın kalbinde geniş bir Lojistik Ağı sahibi yapmaktadır. Bu sahip olduğumuz imkanı siz değerli Müşterilerimiz ile paylaşmaktan ve hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Bu geniş Lojistik ağımız ile Ürünlerinizi Avrupa’nın stratejik yerlerinde muhafaza ederek, hem teslimat sürelerini hemde Kargo Dağıtım Maliyetlerinizi en aza indirme imkanı sunmaktadır.

Profesyonel Raf Sistemi

Lojistik Merkezlerimiz modern raf sistemleri ve palet boşlukları ile binlerce m2 depolama alanı sunmaktadır. Talebiniz üzerine Lojistik merkezlerimize gönderdiğiniz Ürünlerinizin stok sayımları da gerçekleştirilmektedir.

Yerli olarak geliştirdiğimiz altyapımız ve API entegrasyonları sayesinde size ait Müşteri Paneli kullanarak Envanterlerinizi yönetebilir, siparişlerinizi oluşturabilir ve depodan çıkış emrini verebilirsiniz.

Canlı Envanter Takip:
Envanter Adetleriniz Canlı olarak takip edebilirsiniz


Cargomda Envanter Modülü sayesinde size ait Müşteri Panelinizde ürünlerinizin stoklarını günün her saati ve canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Aynı Gün Fulfillment

E-ticaret Müşterilerimizin beklentileri çok yüksek olduğunu bildiğimizde her daim bu hedef ile hizmet vermekteyiz. Cargomda olarak Lojistik Merkezimizde bulunan ürünleriniz aynı gün depomuzdan elleçlenip talebiniz üzere tekrardan paketleme yapılıp, en uygun kargo fiyat karşılaştırma hizmetimiz sayesinde de gönderinizi en uyguna gönderme imkanı sunmaktadır. Bu da gönderilerinizin 1-2 gün içerisinde Alıcılarınız Kapısına teslimatı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır.