Cargomda e-İhracat Dijital Dönüşüm

FulFillment

Siz satışlarınızı gerçekleştirin, biz gerisini halledelim. Kullanışlı Arayüz ile E-ticaret siparişlerinizi sadece birkaç tıklama ile yönetebilir ve ölçeklenebilir lojistik ağımıza erişebilirsiniz. Cargomda Fulfillment Avrupa’ da 5’ten fazla Lojistik Depolama alanlarımız ile E-Ticaret Siparişlerinizi en uygun ve hızlı hizmet ile karşılamaktadır.

Almanya-Hamburg ve Köln yakınlarındaki, Avusturya’nın güneyinde merkezinde bulunan Depolama alanlarımız ile cazip bir konuma sahibiz. Buda bizi Avrupanın kalbinde geniş bir Lojistik Ağı sahibi yapmaktadır. Bu sahip olduğumuz imkanı siz değerli Müşterilerimiz ile paylaşmaktan ve hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Bu geniş Lojistik ağımız ile Ürünlerinizi Avrupa’nın stratejik yerlerinde muhafaza ederek, hem teslimat sürelerini hemde Kargo Dağıtım Maliyetlerinizi en aza indirme imkanı sunmaktadır.

Profesyonel Raf Sistemi

Lojistik Merkezlerimiz modern raf sistemleri ve palet boşlukları ile binlerce m2 depolama alanı sunmaktadır. Gönderdiğiniz ürünlerinizin stok sayımları da talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Yerli olarak geliştirdiğimiz altyapımız ve API entegrasyonları sayesinde size ait Müşteri Panelini kullanarak Envanterlerinizi yönetebilir, siparişlerinizi oluşturabilir ve depodan çıkış emrini verebilirsiniz.

Canlı Envanter Takip:
Envanter Adetleriniz Canlı olarak takip edebilirsiniz


Cargomda Envanter Modülü sayesinde size ait Müşteri Panelinizde ürünlerinizin stoklarını günün her saati ve canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Aynı Gün Fulfillment

E-ticaret Müşterilerimizin beklentilerinin çok yüksek olduğunu bildiğimizden her daim bu hedef ile hizmet vermekteyiz. Cargomda olarak Lojistik Merkezimizde bulunan ürünleriniz aynı gün depomuzdan elleçlenip talebiniz üzere tekrardan paketleme yapılıp, en uygun kargo fiyat karşılaştırma hizmetimiz sayesinde de gönderinizi en uyguna gönderme imkânı sunmaktayız. Bu da gönderilerinizin 1-2 gün içerisinde Alıcılarınızın Kapısına teslimatını gerçekleştirme imkânı sunmaktadır.