Almanya-Hamburg ve Köln yakınlarındaki, Avusturya’nın güneyinde merkezinde bulunan Depolama alanlarımız ile cazip bir konuma sahibiz. Buda bizi Avrupanın kalbinde geniş bir Lojistik Ağı sahibi yapmaktadır. Bu sahip olduğumuz imkanı siz değerli Müşterilerimiz ile paylaşmaktan ve hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Bu geniş Lojistik ağımız ile Ürünlerinizi Avrupa’nın stratejik yerlerinde muhafaza ederek, hem teslimat sürelerini hemde Kargo Dağıtım Maliyetlerinizi en aza indirme imkanı sunmaktadır.

Profesyonel raf sistemi
Binlerce m2 depolama alanı

Profesyonel
Raf Sistemi

Lojistik Merkezlerimiz modern raf sistemleri ve palet boşlukları ile binlerce m2 depolama alanı sunmaktadır. Talebiniz üzerine Lojistik merkezlerimize gönderdiğiniz Ürünlerinizin stok sayımları da gerçekleştirilmektedir.

Yerli olarak geliştirdiğimiz altyapımız ve API entegrasyonları sayesinde size ait Müşteri Paneli kullanarak Envanterlerinizi yönetebilir, siparişlerinizi oluşturabilir ve depodan çıkış emrini verebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol
Canlı Takip
Envanterlerinizi Canlı Olarak Takip Edebilirsiniz

Canlı Envanter Takip

Cargomda Envanter Modülü sayesinde size ait Müşteri Panelinizde ürünlerinizin stoklarını günün her saati ve canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol
cargomda depo
Paketleme, Paletleme, Etiketleme,
Envanter Sayım, Sipariş Hazırlama

Aynı Gün Fulfillment

E-ticaret Müşterilerimizin beklentileri çok yüksek olduğunu bildiğimizde her daim bu hedef ile hizmet vermekteyiz. Cargomda olarak Lojistik Merkezimizde bulunan ürünlerinizi aynı gün depomuzdan elleçlenip talebiniz üzere tekrardan paketleme yapılıp, en uygun kargo fiyatlarını karşılaştırma hizmetimiz sayesinde de gönderinizi en uyguna gönderme imkanı sunmaktadır. Bu da gönderilerinizin 1-2 gün içerisinde Alıcılarınızın Kapısına teslimatı gerçekleştirme imkanı sunmaktadır.

Ücretsiz Kayıt Ol

Yardıma mı ihtiyacın var?

İhtiyacınız olan desteği almanın daha fazla yolu var.
Her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsin, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Bizimle İletişime Geçin

bg
İletişim E-Posta
E-Mail Adresimiz
bilgi@cargomda.com
İletişim telefon
Müşteri Hizmetleri
+ 90 850 380 16 71
İletişim Whatsapp
WhatsApp İletişim
+ 90 541 380 16 71
İletişim Adres
Adresimiz

Halkalı Merkez Mahallesi 1. Karadut Sok. No : 26A / 26B Küçükçekmece İstanbul