Cargomda e-İhracat Dijital Dönüşüm

Depo Hizmeti

Almanya-Hamburg ve Köln yakınlarındaki, Avusturya’nın güneyinde merkezinde bulunan Depolama alanlarımız ile cazip bir konuma sahibiz. Buda bizi Avrupanın kalbinde geniş bir Lojistik Ağı sahibi yapmaktadır. Bu sahip olduğumuz imkanı siz değerli Müşterilerimiz ile paylaşmaktan ve hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Bu geniş Lojistik ağımız ile Ürünlerinizi Avrupa’nın stratejik yerlerinde muhafaza ederek, hem teslimat sürelerini hemde Kargo Dağıtım Maliyetlerinizi en aza indirme imkanı sunmaktadır.

Profesyonel raf sistemi
Binlerce m2 depolama alanı

Profesyonel
Raf Sistemi

Lojistik Merkezlerimiz modern raf sistemleri ve palet boşlukları ile binlerce m2 depolama alanı sunmaktadır. Gönderdiğiniz ürünlerinizin stok sayımları da talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Yerli olarak geliştirdiğimiz altyapımız ve API entegrasyonları sayesinde size ait Müşteri Panelini kullanarak Envanterlerinizi yönetebilir, siparişlerinizi oluşturabilir ve depodan çıkış emrini verebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol
Canlı Takip
Envanterlerinizi Canlı Olarak Takip Edebilirsiniz

Canlı Envanter Takip

Cargomda Envanter Modülü sayesinde size ait Müşteri Panelinizde ürünlerinizin stoklarını günün her saati ve canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol
cargomda depo
Paketleme, Paletleme, Etiketleme,
Envanter Sayım, Sipariş Hazırlama

Aynı Gün Fulfillment

E-ticaret Müşterilerimizin beklentilerinin çok yüksek olduğunu bildiğimizden her daim bu hedef ile hizmet vermekteyiz. Cargomda olarak Lojistik Merkezimizde bulunan ürünlerinizi aynı gün depomuzda elleçleyip talebiniz üzere tekrardan paketleme yapılıp, en uygun kargo fiyatlarını karşılaştırma hizmetimiz sayesinde de gönderilerinizi en uyguna gönderme imkânı sunmaktayız. Bu da gönderilerinizin 1-2 gün içerisinde Alıcılarınızın Kapısına teslimatını sağlamaktadır.

Ücretsiz Kayıt Ol