background
Ürününüzün en iyi şekilde
Teslim Edilmesini sağlıyoruz


Cargomda Ailesi olarak, tedarik zinciri çözümleri konusunda kendini kanıtlamış ve birçok E-ticaret müşterilerimizin güvenerek tercih ettiği bir kuruluştur. Cargomda Ailesi olarak her gün bu güvenden destek alarak sizlerin çözüm ortağı olma azmini canlı tutuyoruz. Cargomda’nın kendine belirlediği vizyon; en güncel bilgi teknolojisi altyapısına sahip, müşteri odaklı çalışmayı temel prensip haline getirmiş, uluslararası faaliyet gösteren bir tedarik zinciri yönetimi ve Kargo organizasyon şirketi olmaktır.

Tedarik zinciri yönetim sürecinde, iş ortaklarımızın işlerini geliştirmelerine yardımcı olarak markalarını büyütmelerini ve onları bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz başarıların temelinde, karmaşık tedarik zinciri süreçlerini yönetme ve dönüştürme tutkumuz, iş ortaklarımızla kesintisiz iletişimimiz, sektörel tecrübemiz ve bilgi teknolojileri (IT) bilgi birikimimiz yatmaktadır.

İş ortaklarımızı, onların tüm çözüm ortaklarını ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayan ve mükemmel çözüm ortağı deneyiminin sağlanmasına odaklanan iş modellerinin, tedarik zinciri çözümlerinin ve omnichannel konseptlerinin başarıya ulaşacağına inanıyoruz.

● Mikro İhracat ile hızlı gümrükleme ve KDV iadesi
● API, myPTS veya benzer entegrasyonlar ile kolay ve anlık veri akışı
● Varış ülkelerinde hızlı ve e-ticaret gönderilerine uygun gümrükleme
● Sektörün en iyi yerel dağıtım firmaları ile güvenli dağıtım modelleri
● E-ticarete uygun esnek iade çözümleri
● Yurtdışında depolama ve yeniden teslimata hazırlanması
● Belirli ülkelerde kapıda ödeme (COD) seçeneği
● Zamana ve iş modelinize göre özel tasarlanmış Taşıma Hizmet Servis Karşılaştırma