İster Avrupa’ya ister Amerika’ya yada herhangi başka Yurtdışı Ülkesinde arkadaşlarınıza, akrabalarınıza veya E-Ticaret Perakende müşterilerinize paket/döküman göndermek artık çok daha basit.

Şimdi alanında en iyi global Kargo Dağıtım şirketleri ile Cargomda fiyat karşılaştırma sayesinde en uygun tedarikçiyi bulabilirsiniz. Her süreçte sizlere deneyimli kadromuz ile, sevkiyat hazırlığından ve teslimata kadar size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Paketinizin varış yeri AB ülkelerinde ise gümrükleme desteğide hizmet olarak sunulmaktadır. Gönderileriniz sizin tercih ettiğiniz Hizmet Karşılaştırma sistemi ile, Hermes, DHL, TNT, UPS, GLS, DPD veya diğer tanınmış uluslararası partnerlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Gönderi için ilgili Paket Ebat, Kilo, Alıcı Ülke gibi bilgileri girdikten hemen sonra fiyatlar ve teslimat süreleri hakkında anında bilgi alma imkanı sunulmaktadır. Burada ayrıca paketinizi Cargomda ile gönderdiğinizde mümkün olan muazzam tasarrufları hemen görebilirsiniz.

Cargomda
Lojistik

Tam zamanında gerçekleşen gönderilerinizin siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji açısından önemini biliyor, havayolu taşımacılığında da hizmet kalitemizi, uygun fiyat politikamızı ve uzmanlığımızı konuşturuyoruz. Geniş acente ağımız vasıtasıyla tüm yüklerinizi dünyanın her noktasına aktarmalı ya da direkt havayolu kargo gönderimi ile varış adresine güvenle teslim edilmektedir.

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya, en ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla taşıyor, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirliyoruz.

Genel Kargo
Cargomda Lojistik Türkiye’nin önde gelen üretim sektörleri olan tekstilden, sanayi ürünlerine, makine aksam ve parçalarından gemi ve uçak parçalarına, elektronik eşyadan her türlü yedek parça malzemelerine tüm ürünlerinizi Havayolu taşımacılığı firmaları arasında en iyi hizmet ve hızlı teslimat ile güvenli olarak taşımaktadır.

Özel Kargolar
Deneyimli ve uzman kadrosuyla bozulabilir ürünlerden, tehlikeli maddelere küçük değerli paketlerden her türlü kargoyu uygun fiyata uygun havayolu ile taşımaktadır.

Gönderi
Sorgulama

Gönderilerinizin tamamı alıcılarınızın kapısına kadar teslimatı gerçekleştirilir. Aynı zamanda API entegrasyonları ile kolay ve anlık veri akışı sayesinde Gonderilerinizi online takip edebilirsiniz.

Mikro İhracat
& KDV iadesi

Türkiye’den yurtdışına yapacağınız bir satışın ürün miktarı olarak 300 kg’den ve satış tutarı olarak 15.000 Euro’dan az olması halinde mikro ihracat kolaylığından faydalanabiliriz.